ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 00:31   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Felsefe, Din, İçsel meseleler
forum sohbet oyun basliklari
   Günah işleyenlere karşı Allah`ın rahmeti
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

NothingEIseMatters

NothingEIseMatters resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Kas.2009 Sal 21:56:49sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
IDIO :
·NothingEIseMatters· :
nAoNnGaEmLe :
·NothingEIseMatters· :

:Not: Allah sonumuzu hayır ede :D

Diğer yazılarını alıntı yapamıyorum çünkü gerek yok. Maazallah biri yanlışlıkla okur ve kafası karışır:)

Arkadaşım diğer başlıklarda da yazılarını gördüm ve anladığım kadarıyla kendi kapasitene ait bir dünyada yaşıyorsun. Yazılarında genellikle "ne araştırdın, yok ne okudun" gibi şeyler diyorsunda, seninde okuduğun şeyler belli ve yaptığın araştırmalar yada kulaktan dolma bilgilerin çok sığ. He birde Amerikan Pastası gençlerine özenip kullandığın cümlelerle insanların sabrını zorluyorsun. Bir bildiğin varsa başlık açarak paylaşta görelim. Açılmış başlıklarda dikkat çekmeye çalışma kendi başlığını yarat:p (Başlık açma yetkim yok diyeceksin, bir arkadaşından rica et o zaman, zamanında bizde yaptık:)

Kardeşim ne dikkat çekmesi :D sanal ortam da dikkatmi çekmek istiycem ben :D Varsın eksik kalsın ya :D Ayrıca amerikan pastası geçnleri ne alaka ? Sen Amerikan özentisi ghetto gençlik gibi giyin :D Nigga gibi takıl senin aklı fikrin benim kapasiteme yeterince az :D

·NothingEIseMatters· Yazıları okuyupda inşalah bişiler öğrenmisindir genç adam isnat isnat bir yere kadar az delikanlı ol az müslüman ol dinine sahip çık müslüman değilsende müslüman olanlara saygın olsun terbiyesizlik yapma erzel beşer

Dinim olsa sahip çıkıcam da :D Üzgünm :D O değil de delikanlılık la ne alaka onu bağlaştıramadım.Forumlarda eleştiriye açıktır Saygı duymakla alakası yok.Ben eleştirimi yaparım sende saygını duyarsın Kişiye atıflarda bulunma :S

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Kas.2009 Sal 22:01:01sohbet oyun linki

Kadir Gecesi basliginda ki terbiyesizligini unuttugumuzu dusunme..

yorum yapma hakki sana terbiyesizlik yapma hakkinida vermez..

Ama ben yasinin kucuklugune ve cahilligine veriyorum.. o yuzden kizamiyorum..

Sadece Allah akil fikir versin..

IDIO

IDIO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Kas.2009 Sal 22:12:44sohbet oyun linki
·NothingEIseMatters· :
IDIO :
·NothingEIseMatters· :
nAoNnGaEmLe :
·NothingEIseMatters· :

:Not: Allah sonumuzu hayır ede :D

Diğer yazılarını alıntı yapamıyorum çünkü gerek yok. Maazallah biri yanlışlıkla okur ve kafası karışır:)

Arkadaşım diğer başlıklarda da yazılarını gördüm ve anladığım kadarıyla kendi kapasitene ait bir dünyada yaşıyorsun. Yazılarında genellikle "ne araştırdın, yok ne okudun" gibi şeyler diyorsunda, seninde okuduğun şeyler belli ve yaptığın araştırmalar yada kulaktan dolma bilgilerin çok sığ. He birde Amerikan Pastası gençlerine özenip kullandığın cümlelerle insanların sabrını zorluyorsun. Bir bildiğin varsa başlık açarak paylaşta görelim. Açılmış başlıklarda dikkat çekmeye çalışma kendi başlığını yarat:p (Başlık açma yetkim yok diyeceksin, bir arkadaşından rica et o zaman, zamanında bizde yaptık:)

Kardeşim ne dikkat çekmesi :D sanal ortam da dikkatmi çekmek istiycem ben :D Varsın eksik kalsın ya :D Ayrıca amerikan pastası geçnleri ne alaka ? Sen Amerikan özentisi ghetto gençlik gibi giyin :D Nigga gibi takıl senin aklı fikrin benim kapasiteme yeterince az :D

·NothingEIseMatters· Yazıları okuyupda inşalah bişiler öğrenmisindir genç adam isnat isnat bir yere kadar az delikanlı ol az müslüman ol dinine sahip çık müslüman değilsende müslüman olanlara saygın olsun terbiyesizlik yapma erzel beşer

Dinim olsa sahip çıkıcam da :D Üzgünm :D O değil de delikanlılık la ne alaka onu bağlaştıramadım.Forumlarda eleştiriye açıktır Saygı duymakla alakası yok.Ben eleştirimi yaparım sende saygını duyarsın Kişiye atıflarda bulunma :S

Allah seni müslümanlığa iletir inşallah sana daha ben ne diyeyimki

NothingEIseMatters

NothingEIseMatters resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Kas.2009 Sal 22:33:14sohbet oyun linki
Amen :D
CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir